breadcrumbs_revolution_theme

Способи оплати.


Банківською картою

До оплати приймаються картки Visa і Mastercard.
Введення інформації про картки безпечний - sonia.ua не доступні ці дані. Їх зберігання і обробка відбувається на стороні наших партнерів (Фінансова компанія «ВЕЙ ФОР ПЕЙ»), які пройшли аудит PCI DSS, отримали відповідний сертифікат і гарантують захищеність даних.

 

Доставка до відділення «Нової Пошти» у Вашому місті післяплатою.

Замовлення відправляються з понеділка по п'ятницю.
Номер декларації Ви можете дізнатися в деталях Вашого замовлення в розділі «Мої замовлення» на нашому сайті або в електронному листі, який буде надіслано Вам поштою в день відправки замовлення. Якщо Ви не вказали номер складу при оформленні замовлення, Ваша посилка буде надіслана на склад №1 у Вашому місті. Оплата замовлення здійснюється в момент її отримання на «Новій пошті». ВІДСТЕЖИТИ ВІДПРАВЛЕННЯ

Зверніть увагу, що крім суми замовлення, клієнт оплачує послуги з доставки замовлення Новою поштою, а також послуги з повернення коштів покупцю. Приблизну суму можна порахувати по посиланню https://novaposhta.ua/delivery.


* Пам'ятайте про те, що оформляючи замовлення на сайті, Ви погодилися з "Умовами надання послуг", де ми взяли зобов'язання доставити Вам замовлення, а Ви - оплатити його повну вартість. Адміністрація інтернет-магазину залишає за собою право відмовити в наданні послуг, в разі несвоєчасної оплати замовлення, відмови від оплати в момент доставки.

 
Ви можете отримати інформацію про хід виконання Вашого замовлення у наших операторів за телефонами: (044) 585 7368, (067) 460 2160