breadcrumbs_revolution_theme

ТМ СОНЯ - український виробник дитячого одягу,постільної білизни, спідньої білизни для дітей від народження і до 14-річного віку. Також ми виробляємо аксесуари для немовлят – конверти, пелюшки та інше.

За 17 років плідної роботи ми пройшли шлях від невеликої групи ентузіастів, до великого виробничого підприємства з суперсучасною виробничою базою, оптовими складами. Протягом цих років ми накопичували досвід, який дозволяє нам створювати стильний дитячий одяг і змінити стереотип покупців, який сформувався про вітчизняне виробництво. Наша виробнича лінія розташована в місті Бровари і оснащена найсучаснішим обладнанням, це дозволяє нашим фахівцям-технологам виробляти одяг високої якості, який успішно конкурує із зарубіжними виробниками. Продукція, вироблена на підприємстві перед тим як потрапити на полиці магазинів, проходить кілька етапів контролю якості, якість продукції підтверджена сертифікатами державного зразка. Безпека і відповідність стандартам якості наших товарів відзначені Міністерством Охорони Здоров'я та Державним Центром сертифікації і контролю якості продукції. Дизайн кожного виробу створюється індивідуально нашими дизайнерами, грунтуючись на функціональності і на сучасних тенденціях дитячої моди. У виробництві нашої продукції ми використовуємо тільки якісні тканини і надійну фурнітуру відомих світових виробників. Штат компанії налічує кілька десятків співробітників і постійно зростає. Нас об'єднує позитивне мислення, прагнення до самовдосконалення, ентузіазм. Ми пропонуємо нашим покупцям оптимальне співвідношення ціни і якості продукції, яка не поступається кращим європейським виробникам.

УВАГА!!! На сайті вказані роздрібні ціни, інформацію щодо оптових цін можна дізнатися за телефонами: роб. (044) 585-73-68(69), моб. (067) 460-21-60.