breadcrumbs_revolution_theme
" />

УМОВИ СПІВПРАЦІ ДЛЯ ОПТОВИХ ПОКУПЦІВ

Наша компанія налаштована на постійний розвиток своїх партнерських стосунків та пропонує особливі умови співпраці для оптових покупців, котрі отримають змогу  купувати наші вироби по низьким оптовим цінам, і можливість на додаткову знижку на весь асортимент товару.


Для цього необхідно:

  1.  Пройти РЕЄСТРАЦІЮ на нашому сайті.
  2. Зателефонувати менеджеру за тел.: 067 4602160, повідомити що Ви оптовий покупець і вказати ім’я, за яким Ви зареєструвались у магазині.
  3. Після погодження умов адміністратор сайту надасть Вам статус оптового покупця.
  4. Тільки після виконання вказаних вище умов при повторній реєстрації на нашому сайті Ви отримаєте змогу формувати і оформити своє замовлення за оптовими цінами.

Якщо через якісь причини Ви не можете зареєструватись, Ви маєте можливість зателефонувати менеджеру за тел.: 067 460-21-60 та відправити необхідну для реєстрації інформацію на поштову адресу sonia-kiev@ukr.net .

Переваги співпраці з нашою компанією:

  • Низька вартість продукції високої якості
  • Високо-конкурентна продукція фабрики «Соня»
  • Постійне оновлення асортименту товару

Продукція ТМ «Соня» реалізується для оптових покупців за наступними умовами:

  • Мінімальна сума замовлення повинна бути 2000 грн.
  • Передплата 100%

УВАГА! Ми маємо офіційного дистриб'ютора у м. Івано-Франківськ. Для жителів м. Івано-Франківськ, котрі бажають переконатися в якості продукції ТМ "Соня" працює  шоу-рум (показова кімната) за адресою: м. Івано-франківськ, вул. Новгородська, ТЦ "Зебра", магазин №24. Для попередньої домовленості або консультаціїї - контактний тел.: 099 316 04 55, 066 841 18 45 (Артем Никифорук)

АКЦІІ! ЗНИЖКИ! ПРОПОЗИЦІЇ! Оптові покупці, котрі за результатами минулого року показали обіг понад 1 000 000 грн. отримують постійну знижку на поточний рік у розмірі 6%. Оптовики, обіг яких становив 500 000 – 1 000 000 грн. – 4%.

Доставка

Доставка здійснюється компанією "Нова Пошта".

ВАРТІСТЬ послуг доставки компанії "Нова Пошта" оплачує оптовий покупець.

Оплата

Оплата може бути здійснена за безготівковим розрахунком або переведенням коштів на карту банку.

Термін формування Вашого замовлення на складі:

Термін пакування і відправки Вашого замовлення складає від 2-х до 4-х днів з моменту отримання коштів на рахунок нашої компанії

 Умови повернення та обміну товару поганої якості (брак)

Обов’язкові умови для повернення товару: видимий брак, можливість візуального виявлення браку, а також повна збереженість товарного вигляду, пакування та документації. Важливо пам’ятати про те, що поверненню підлягає невикористаний товар в оригінальній упаковці. Причому, необхідно зберегти навісний ярлик та товарний вигляд виробу. Товар не повинен мати сліди будь-якого використання.


Ми цінуємо наших клієнтів та прагнемо до взаємовигідної співпраці.

За будь-якими питаннями Ви можете: